A Bolyai Csapatversenyeken idén is több nagyszerű eredményt értek el tanulóink. A megyei fordulóban a 7. osztályosok között hat díjazott csapatunk volt, ezt követően az országos döntőbe került és ott 17. helyen végzett a Baráth Borbála, Bedő Patrik, Bencsik Ambrus, Juhász Emma (valamennyien 7.M) alkotta kvartettünk. Felkészítő: Schultz János tanár úr.

A 8. osztályosok között öt megyei díjazott csapatunk volt, ezt követően az országos döntőbe került és ott 11. helyen végzett a Csupor Albert, Mező Levente, Szögi Erik, Szőllősy Tamás (valamennyien 8.M) alkotta négyesünk. Felkészítő: Mike János tanár úr.

Az anyanyelvi kategóriában a kelet-magyarországi területi fordulóban a 11. osztályosok között 11. helyen végzett a Szabó Eszter (11.A), Szepesi Dorina (11.A), Nagy Olga (11.A), Németh Réka (11.B) összetételű csapatunk. Felkészítő: Kinyóné Kecskés Orsolya tanárnő. Ezzel idén összesen 48 tanulónk kapott megyei díjat a Bolyai csapatversenyeken. Gratulálunk!