Ebben az évben is népes radnótis küldöttség vett részt a Mikola Sándor Tehetségkutató Fizikaverseny országos döntőjén. A verseny végeredménye a vírushelyzet miatt végül a második fordulóban elért eredmények alapján került megállapításra. Eszerint tanítványaink a következő eredményeket érték el:

a kilencedikesek versenyében Halász Henrik Kristóf 19. helyezést (előző tanév szerint 9.M osztályos tanuló); Viczián Dániel 32. helyezést (9.A) és Waldhauser Miklós 39. helyezést ért el (9.A – mindhárom tanulónk felkészítette: Gutai Árpád tanár úr); a tizedikesek versenyében Koszta Benedek 6. helyezést (előző tanév szerint 10.M – felkészítő: Somogyi Anikó tanárnő), Kovács Alex 25. helyezést (10.A – felkészítő: Dr. Nagy Anett tanárnő) és Árvai Ákos 33. helyezést ért el (10.A – felkészítő: Vincze István tanár úr).