A XIX. Meleg István Kémiaverseny első fordulójának eredményei és megoldásai, valamint a 2. forduló feladatai az alábbi linkeken érhetők el. A 2. forduló megoldásainak beküldési határideje: az iskola címére feladott levél esetében (postabélyegző dátuma): 2020. december 10. (csütörtök); illetve a tanulók a titkárságon személyesen is leadhatják december 11-én délig.

Az idei versenyre (eddig) 52 hetedik osztályos és 41 nyolcadik osztályos tanuló nevezett. Amennyiben valaki ebben a fordulóban tud csatlakozni versenyünkhöz, még megteheti. Ebben az esetben kérjük, hogy az elküldött vagy leadott megoldásában a neve mellett adja meg email-címét, iskolájának nevét és települését, kémiatanára nevét valamint egy jeligét, amelyet az eredmények közlésénél használunk. Több versenyzőnket nem sikerült email-ben elérnünk, kérjük új és már regisztrált versenyzőinket, hogy pontos és működő e-mail-címet adjanak meg!