Jól szerepeltek iskolánk diákjai a 9-10. osztályos tanulók 2019/2020-as tanévi országos matematika tanulmányi versenyén. A döntőket a járvány miatt  szeptember elején rendezték meg. Eredmények az Arany Dániel matematika versenyen:

9. osztály, speciális matematika tagozat: 4. helyezést ért el és dicséretet kapott Fülöp Csilla (előző tanév szerint 9.M). Felkészítő tanárai Mike János és Schultz János.
10. osztály, speciális matematika tagozat: 1. díjas lett Koszta Benedek (10.M). Felkészítő tanárai Tigyi István és Vincze István.
10. osztály, nem speciális matematika tagozat: 1. díjas lett Szabó Eszter, 3. díjat kapott Beinschroth Ninett, dicséretet kapott Kovács Alex. (mindhárman 10.A), felkészítő tanáruk Schultz János.