Kiválóan szerepeltek diákjaink a tavalyi tanévben meghirdetett, de már az idei tanév szeptemberében megrendezett Kenguru Nemzetközi Matematika Tesztverseny döntőjében. A versenyen évről évre több tízezer magyar anyanyelvű diák indul. Iskolánk tanulói közül a legjobb eredményeket a következő diákok érték el (tavalyi osztályukat feltüntetve):

matematika tagozatosak kategóriájában a 9. évfolyamon 3. hely: Szamkó Szabolcs (9.M); 6. hely Fülöp Csilla (9.M); 11. évfolyamon 3. hely: Hámori Janka (11.M); 10. hely Csóti Balázs (11.M). A nem tagozatos tanulók között 10. évfolyamon 4. hely: Kovács Alex (10.A); 11. hely Beinschroth Ninett (10.A). Az általános iskolások között 7. évfolyamon: 12. hely: Csupor Albert (7.M). Felkészítő tanárok: Mike János, Schultz János és Tigyi István.