Idén nyolcadik alkalommal rendezték meg a „Bonis Bona – A nemzet tehetségeiért” díjátadóját. A Bonis Bona – A nemzet tehetségeiért díj a tehetséggondozásban kiemelkedő munkát végző hazai és határon túli pedagógusok elismerésére. A díj elnevezése a Bonis bona discere, vagyis „Jótól jót tanulni” latin közmondásból származik. Eddig gimnáziumunk 16 pedagógusa részesült az elismerésben. Ebben a tanévben újabb kollégával, Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnővel bővült a lista.

A tanárnő felkészítése mellett tanulóink több kiváló eredménnyel büszkélkedhetnek. Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyek mellettt évről évre kiemelkedő eredményeket érnek el tanítványai a Lóczy Lajos Országos Földrajzversenyen. A XI. Földgömb Nemzetközi Földrajzverseny  vagy Less Nándor FöldrajzversenyenGratulálunk!

A díjátadót követően a tanárnővel készült interjút itt olvashatják!