Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulójában szép eredményeket értek el iskolánk diákjai. Négy megye (Bács-Kiskun, Békés, Csongrád, Jász-Nagykun-Szolnok), valamint Erdély iskoláinak csapatai között indulva a következő eredményeket érték el tanulóink:

9. osztály: első helyezett lett, és az országos döntőbe jutott a 9.M osztály diákjaiból (Bakos Eszter, Fülöp Csilla, Szittyai Anna, Szamkó Szabolcs) álló csapat. Felkészítők: Mike János és Schultz János tanár úr. Második helyezett lett a 9.A osztály diákjaiból (Ander Leon, Nemes Kornél, Pulics Martin, Waldhauser Miklós) álló csapat. Felkészítő: Fronebl Mária tanárnő.
10. osztály: második helyezett lett a 10.A osztály diákjaiból (Beinschroth Ninett, Szabó Eszter, Kovács Alex, Harmat Máté) álló csapat. Felkészítő: Schultz János tanár úr.
11. osztály: második helyezett lett a 11.M osztály diákjaiból (Imreh Júlia, Horváth Anikó, Németh Ábel, Török Gergő) álló csapat. Felkészítők: Tigyi István és Schultz János.