A január 11-én megrendezésre került középdöntő résztvevőinek munkáját értékeltük. A döntőbe a hetedikesek közül a legjobb 10, míg a nyolcadik osztályosok közül a legeredményesebb 15 versenyző jutott. A forduló eredménye és a középdöntő feladatsora, megoldása a mellékelt állományokban található.

A döntő időpontja: 2020. február 8-a, szombat, 10:00. (Érdemes ~10 perccel hamarabb érkezni.) Helyszín: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium. Az írásbeli feladatsor megoldása (90 perc) után a résztvevők érdekes kísérleteket nézhetnek meg meg iskolánk kémia előadójában.

Az eredményhirdetés tervezett időpontja: 1/2 2 és 2 között. A versenyre a tanulók hozzanak számológépet és tollat, valamint hozzák magukkal a kitöltött és szülő által aláírt adatvédelmi nyilatkozatukat is. (Ezt a középdöntőn kapták meg a tanulók.) Periódusos rendszerről, üdítőről és harapnivalóról mi gondoskodunk. Minden döntőbe jutott tanulónak gratulálunk, jó felkészülést és további eredményes versenyzést kívánunk!