2019. december 20-án meghitt karácsonyi hangversennyel ajándékozták meg a jelenlevőket iskolánk diákjai és tanárai. Ahogy Dr. Nagy Anett megbízott intézményvezetőnk fogalmazott: „szívmelengető volt látni, hogy diákjaink nemcsak a tudásukban, de zenei képzettségükben, műveltségükben, lelki gazdagságukban is kiemelkednek korosztályukból”. Az ünnepséget köszöntötte Plesovszkiné Ujfaluczki Judit tankerületi igazgatónk, aki Teréz anya öt békés csendjének, köztük a lélek csendjének ajándékaira hívta fel a figyelmet.

Köszönjük a közreműködők segítségét, akik munkájukkal  hozzájárultak ahhoz, hogy a résztvevők ilyen szeretetteljes karácsonyi ajándékot kaphattak az iskolától! Ezzel az élménnyel a lelkünkben kívánunk békés, áldott karácsonyt és boldog új évet! Az ünnepségünkről készült képeinkből: