Tisztelt Szülők! Kedves leendő radnótis Diákok!

Gimnáziumunkban a beiratkozás időpontja 2019. június 20. (csütörtök). Szeretettel várjuk Önöket, szeretettel várunk Benneteket! Kérjük, a beiratkozáson feltétlenül jelenjenek meg, s hozzák magukkal az általános iskolai bizonyítványt, és a diákigazolvány igényléséhez szükséges Nemzeti Egységes Kártyarendszer adatlapot! Fontosabb tennivalók:

– beiratkozás: az általános iskolai bizonyítvány leadása;
– a Szülői Munkaközösség által megszavazott önkéntes éves sportköri díj (1 000 Ft)
és éves kulturális hozzájárulás (500 Ft) befizetése;
– az alaptanulói biztosításon kívül önkéntesen igénybe vehető tanulóbiztosítás (1000 Ft-tól – 10 000 Ft-ig) megkötése;
– kötelező iskolai nyakkendő/sál vásárlása: 2200 Ft;
– az új diákigazolvány igényléséhez fényképkészítés céljából meg kell jelenni minden tanulónak a lakhelye szerinti Okmányirodában! Az Okmányirodában az alábbi iratokat kell bemutatni: születési anyakönyvi kivonat és lakcímkártya vagy egyéb érvényes személyazonosító okmány (személyi igazolvány, útlevél). Az Okmányiroda fényképezési szolgáltatása ingyenes. A hivatalban kapott Nemzeti Egységes Kártyarendszer adatlapból szíveskedjenek egy fénymásolatot beiratkozáskor iskolánkban leadni. Az új diákigazolványt az Oktatási Hivatal iskolánkba küldi ki, melyet 2019. szeptember 1-jét követően – amint megérkeznek – adunk át a tanulóknak. Felhívjuk a szülők figyelmét a lakcímváltozások ellenőrzésére!

A kollégiumi elhelyezést személyesen vagy telefonon a szülőnek kell intéznie a kollégiumban. Címe: Szegedi Városi Kollégium 6725 Szeged, Boldogasszony sgt. 26-28., telefonszáma: 06-62/547-154. A jelentkezési lap letölthető a www.szegedvarosikollegium.hu honlapról.
A beiratkozás helye, ideje:
7.M – 09:00, 115. terem; 9.A – 09:30, 104. terem; 9.B – 10:00, 118. terem;
9.C – 10:30, 106. terem; 9.D – 11:00, 116. terem; 9.AJTP – 11:30, 119. terem.
Egyéb ügyek (nyakkendő /sál, sport- és kulturális támogatás, önkéntes biztosítás) intézése: a 103. teremben.