Kiemelkedő eredményeket értek el matematikából diákjaink az LVII. Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékversenyen. A versenyt minden évben megrendezi a Szegedi Tudományegyetem Bolyai Intézete a tehetséges középiskolások részére. A verseny oldala:  http://www.math.u-szeged.hu/mathweb/index.php/

9. évfolyam eredményei:  I. díj Koszta Benedek és Kovács Alex;  II. díj Beinschroth Ninett; III. díj Török Anna, Szittyai Anna és Balogh Ádám Péter; dicséret Király Előd István, Tassy Ádám, László Csilla.
10. évfolyam eredményei:  I. díj Horváth Anikó; III. díj Szeibel Richárd; dicséret Viharos Márta, Petneházy Adél, Török Gergő, Molnár Kristóf; Andó Viola.
11. évfolyam:  I. díj Weisz Máté; II. díj Geretovszky Anna; III. díj Vincze András, Tubak Dániel; dicséret: Borza Dávid; Jost Márk Benedek, Csiszár Zoltán.
12. évfolyam: II. díj Hunyadi Marcell, Bindics Boldizsár, Török Ádám; III.díj Tóth Jenő; dicséret Pipis Panna, Tóth-Molnár Gellért, Lajkó Áron, Vass Csongor, Czirják Lilla és Kószó Bence. Gratulálunk!