Iskolánk tehetségkutató matematikaversenyt hirdetett hatodik osztályos tanulóknak. A január 28-án lezajlott tehetségkutató versenyünk végeredménye:
I. helyezettek: Tasnády-Szeőcs Zoltán – Kossuth Lajos Általános Iskola, Szőreg; Szögi Erik – Szegedi Madách Imre Általános Iskola; II. helyezettek: Kincses Hanna – SZTE Juhász Gyula Általános Iskolája; Inokai Ádám – SZTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; III. helyezett: Csupor Albert Dezső – Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola.

Továbbá a 67 nevezett tanuló közül dicséretben részesültek: Váradi Nelli (SZTE Juhász Gyula Általános Iskolája), Vincze Csenge (Szent József Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely), Galambos Réka (Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola); Pataki Egon (Szegedi Madách Imre Általános Iskola), Bagdi Oszkár (Tabán Általános Iskola, Szeged), Donáth Lilla (Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola), Kelemen Dóra Emese (Tompai Szabó Dénes Általános Iskola), valamint Volford Barnabás (Szent László Katolikus Általános Iskola, Mórahalom).