A Földgömb Nemzetközi Földrajzverseny és az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny után a Less Nándor Földrajzversenyen is radnótis diák – Barta Gergely – állhatott a képzeletbeli dobogó legfelső fokára! A magasabb évfolyamon tanulók sikereit követően az „ifjabbak” is kitettek magukért, hiszen a Less-versenyen a kilencedikesek megmérettetésén az ország legjobb 15 földrajzosa közé 10(!) radnótis diák került. Gratulálunk!

Eredmények – 9. évfolyam: 1. helyezett Barta Gergely (9. A);  3. helyezett Talmácsi Bori (9. B); 5. helyezett Ágoston Fanni (9. C); 6. helyezett Ábrahám Barna (9. B); 6. helyezett Szőke Gergő (9. C); 7. helyezett Nemes Dóra (9. D); 8. helyezett Pintér Viktória Anna (9. B); 9. helyezett Molnár Kristóf (9. M); 12. helyezett Szőllősy András (9. M); 14. helyezett Fajka Lilla (9. A).

10-12. évfolyam: 7. helyezett Pintér Nóra (10.D).

A kiemelkedő eredményekért külön elismerést kapott Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő és Szőllősy László tanár úr. A diákok felkészítő tanárai: Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő, Huber Máté, illetve Szőllősy László tanár úr.