A közel 200 tanuló részvételével megrendezett 50. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny döntőjében három kategóriában 8 tanuló képviselte iskolánkat, közülük öten is az első tíz helyezett között végeztek. Részletes eredmények:

I.B kategória: Kóta Kata (9.B) – 2. helyezés; Fajka Lilla (9.A) – 5. helyezés; Pintér Viktória Anna (9.B) – 7. helyezés; Sebők-Papp Emma (9.A) – 17. helyezés.

II.A kategória: Csóti Kristóf (10.A) – 32. helyezés.

II.B kategória: Fekete Dávid (10.A) – 5. helyezés; Nagymihály Bence (10.B) – 10. helyezés; Bodó Bálint (10.A) – 21. helyezés.

Felkészítők: Csúri Péter és Hancsák Károly tanár úr, valamint Pintér Viktória Annát felkészítette Dr. Regdon Ibolya tanárnő, Nagymihály Bencét felkészítette Bán Sándor és Csúri Péter tanár úr. Gratulálunk!