Taroltak a radnótis diákok a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában. A kategóriák többségében radnótis diák nyert vagy végzett a dobogón. A döntőbe a megyei eredmények összevetése alapján hívják be a versenyzőket. Gratulálunk!

Az első tíz helyezett között végzett tanulóink eredményei (a nem jelzettek matematika tagozatosok):
7. évfolyamosok, (felkészítő: Schultz János tanár úr ): 1. Fülöp Csilla; 5. Szittyai Anna; 7. Németh Nándor.
8. évfolyamosok, (felkészítő: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő és Mike János tanár úr): 6. Pataki Magdaléna; 7. Sándor Vince Máté.
9. évfolyamosok, (felkészítő: Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet tanárnő, Schultz János és Tigyi István tanár úr): 1. Hámori Janka; 2. Urszuly Csenge; 3. Horváth Anikó; 4. Williams Hajna; 6. Molnár Kristóf; 9. Pipicz András (9.D); 10. Vizhányó Gréta (9.A).
10. évfolyamosok, (felkészítő: Mike János, Schultz János és Tigyi István tanár úr): 1. Weisz Máté; 2. Csóti Kristóf (10.A); 3. Vincze András; 6. Vincze Lilla; 10. Tilimpás Laura (10.A);
11. évfolyamosok, (felkészítő: Mike János és Schultz János tanár úr ): 1. Bindics Boldizsár; 2. Schrettner Jakab; 4. Tóth Jenő; 5. Hajdú Zsolt; 6. Tóth-Molnár Gellért; 8. Török Ádám; 9. Czirják Lilla
12. évfolyamosok, (felkészítő: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő, Schultz János és Tigyi István tanár úr): 2. Szemerédi Levente; 3. Kassai Levente; 10. Kis Alexandra.

További eredmények: http://www.mategye.hu/