Szeretettel várjuk iskolánkba a felvételizőket, az őket elkísérő szülőket és hozzátartozókat! Az írásbeli felvételivel kapcsolatos fontosabb információk a következők:

magyar nyelv – 2018. január 20. (szombat) 10:00 óra. Gyülekező: 9:45-kor.

matematika – 2018. január 20. (szombat) 11:00.

terembeosztást érkezéskor a bejárat melletti hirdetőtáblán olvashatják. A felvételi vizsgára hozzanak magukkal a diákok fényképes igazolványt (diákigazolványt, személyi igazolványt vagy útlevelet)! A vizsga során használható eszközök: toll, körző, vonalzó (számológép nem használható). Az írásbeli felvételi vizsgákról egyéb értesítést NEM küldünk! Az írásbeli vizsgák alatt bemutatjuk az iskolát, illetve az iskolában folyó diákéletet. A tájékoztatón radnótis diákok is részt vesznek, akik szívesen válaszolnak a kérdéseikre.

A felvételi feladatlapok megtekintésének időpontja:

2018. január 29. (hétfő) 8:00 és 16:00 óra között  az igazgatóhelyettesi irodában.

Az értékelő lapok átvételének időpontja:

2018. február 5. (hétfő) 8:00 és 16:00 között az igazgatóhelyettesi irodában.

A felvételire jelentkezettek névsora (akik iskolánkban írják a felvételit; oktatási azonosító alapján visszakereshető) a mellékletben érhető el. A melléklet a hír címsorára vagy a „tovább”-ra kattintva érhető el.