A 19. alkalommal megrendezett Dr. Árokszállásy Zoltán Országos Biológiaversenyen ismét kiemelkedő eredményeket értel el diákjaink.

Az I. kategóriában Urszuly Csenge, 8.M osztályos tanuló 12. helyezést ért el Fazekasné Gulyás Éva tanárnő felkészítésével.

A II. kategóriában a következő eredmények születtek: Szittyai Júlia (10.B) 4. helyezés (felkészítő: Gál Viktória tanárnő); Gulya Laura (10.B) 12. helyezés (felkészítő: Gál Béla tanár úr); Vida Noémi (10.B) 13. helyezés (felkészítő: Gál Viktória tanárnő).

III. kategória eredményei: Balogh Dávid Barnabás (12.B) 2. hely (felkészítő: Gál Viktória tanárnő); Galgóczi Emese (12.B) 7. hely (felkészítő: Gál Viktória tanárnő); Kovács Kristóf (12.B) 15. hely (felkészítő: Fazekasné Gulyás Éva tanárnő); Széll Bertalan 16. hely (felkészítő: Gál Viktória tanárnő); Ótott Péter (11.B) 19. hely (felkészítő: Bán Sándor tanár úr); Komáromi Richárd Gábriel (12.B) 20. hely (felkészítő: Gál Viktória tanárnő); Halkó Ádám (11.B) 22. hely (felkészítő: Bán Sándor tanár úr); Sükösd Ákos (11.B) 24. hely (felkészítő: Bán Sándor tanár úr).

A versenyről bővebben itt olvashatnak. Gratulálunk a nagyszerű eredményekhez!