Rendkívül sikeresen szerepeltek matekos diákjaink a LIII. Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékversenyen.
A kilencedik évfolyamosok versenyén 14, a tizedikesek között 12, a tizenegyedikeseknél 3, a végzősöknél pedig 6 tanulónk kapott valamilyen elismerést! A részletes eredmények:

Kilencedik évfolyam
I. díjat kapott Szemerédi Levente,
II. díjat kapott Varsányi András,
III. díjat kapott Kis Alexandra, Vass Máté, Horváth Péter és Hajdú Zsolt,
dicséretet kapott Sipos Fanni Emma, Grácin Ibolya, Kassai Levente, Kovács Tamás Barnabás, Berényi Richárd, Demeter Gergő és Szécsényi Nándor.

Felkészítő tanáraik: Schultz János és Tigyi István tanár úr, valamint Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő.

Tizedik évfolyam
I. díjat kapott Williams Kada és Lajkó Kálmán,
II. díjat kapott Andó Angelika és Hansel Soma,
III. díjat kapott Cseh Krsitóf és Váli Benedek,
dicséretet kapott Gál Hanna, Schrettner Bálint, Kosztolányi Kata, Szajbély Zsigmond, Árvai Balázs és Erdődi Ádám.

Felkészítő tanáraik: Mike János és Schultz János tanár úr.

Tizenegyedik évfolyam
I. díajt kapott Gyulai-Nagy Szuzina,
II. díjat kapott Juhász Dániel,
dicséretet kapott Pipis Bence.

Felkészítő tanáraik: Ábrahám Gábor és Tigyi István tanár úr, valamint Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő.

Tizenkettedik évfolyam
II. díjat kapott Nagy-György Pál, Nagy-György Zoltán, Bereczki Zoltán és Márton Boldizsár,
dicséretet kapott Prágai Benedek és Szász Dániel Soma.

Felkészítő tanáraik: Ábrahám Gábor, Mike János és Schultz János tanár úr.