A természet- és bölcsészettudományos sikerek mellett újabb művészeti tantárgyakhoz kapcsolódó sikerekről számolhatunk be.

Az Országos Színháztörténeti Múzeum és IntézetAnnyit érek én, amennyit ér a szó versemben” c. (középiskolásoknak meghirdetett) országos kisfilm pályázatán több tanulónk is díjat kapott. A megmérettetésenRadnóti Miklós és Juhász Gyula versek animációs feldolgozásaival indultak, mely alkotásokat a költészet napja alkalmából rendezett programsorozatok ideje alatt a múzeum egész nap folyamatosan vetített a vendégeknek.A „D2-PrevenTeam” Bűnmegelőzési Projektjének keretében megvalósított Képregény-, Rajz-, és Fotópályázaton 3 díjazott került ki iskolánk tanulói közül:
1. hely / Muszka Márton 12. M (rajz – magány)
2. hely / Túri Regina 11. B (fotó – családon belüli erőszak)
3. hely / Papp Szilvia, Braun Csilla, Rácz Boróka, Faragó Petra 9. T (Fotóprojekt – Caravaggio barokk festő alkotásának parafrázisa)

A megadott téma az „Agresszió” volt. A kiállítás június 3-ig lesz megtekinthető a Belvárosi Moziban.

Sikerek az Országos Diákfilm Fesztiválon! Iskolánk kapta a „Legjobb alkotóműhely”, a Csonka Attila és Németh Marcell (11. M) által forgatott Fényforrás című film pedig a „Legeredetibb kisfilm” díját.

A Centropa Alapítvány országos videokészítési versenyén 13 film közül a 2. helyre rangsorolták a radnótis csapat által készített filmet. Tagjai: Bubori Patrik, Hidas Brigitta és Szögi László Krisztián (12. T),  Soós Ádám (12. C), Fodor Fanni Ninetta (11. B), Matók Natália (11. D), Németh Zita (11. M), Juhász Andrea, Kiss Cintia, Tóth Flóra, Molnár Aliz (10. T), Kócsó Katalin (10. C), Mezei Tímea (9. A) és Heller-Szabó Anna (7. M).