Idén október 7-én választottunk meg iskolánk legügyesebb kilencedikes osztályát. Az előzetes feladatok elkészítése, a gólyapróba elmét és testet megmozgató feladatai után az esti gólyabuli keretében adtuk át az idei megmérettetés győztesének járó hatalmas csokitortát. Készültek tablók, osztályfőnök-portrék és videó klipek, láthattuk az új Radnóti-szobor élő hasonmásait, volt hagymapucolás, sorversenyek, a délután végére még német cserediákjaink is dalra fakadhattak. Az idei főgólya megválasztása és a szokásos, az iskolához örök hűséget fogadó gólyaeskü után a nemes versengésben végül a 9.T osztály diákjai (osztályfőnökük Fuksz Éva tanárnő) orrhosszal bizonyultak jobbnak a többieknél. Minden résztvevőnek gratulálunk, kívánunk továbbá eredményes és felejthetetlen radnótis éveket!