2013D

Igazgató:

Gál Béla

Tanárok:

Harcsár Zoltán osztályfőnök, Dudás Zoltánné igazgatóhelyettes, Szöllősy László igazgatóhelyettes, Dr. Nagy Anett igazgatóhelyettes, Várhidi Gyula, Dr. Tóthné Wolf Anna, Kocsis Illés, Pasek Béla, Balog Gábor, Nagyné Dr. Regdon Ibolya, Drevenka István.

Diákok:

Békési Dóra Blanka, Berkes Beatrix, Bikár Angéla, Bóka Barna, Buchholcz Anna Mária, Csóti Flóra, Dimovics Dániel, Fábián Áron, Halasi Bence, Horváth-Zsikó Gréta, Iváncsics Endre, Kadocsa Ferenc, Kiss Bernadett, Kocsis Bence, Kócsó Berta, Makra Márta, Marinkov Örs, Molnár Orsolya Éva, Ondrik Imola, Papp Tímea, Pásztor Barbara Júlia, Pásztor Patrick, Pecsenya Patrik, Prantner Dóra, Szabó Tamás, Tajti Franciska, Tóth Dorina Klára, Tóth László, Tóth Roland, Varga Petra, Zsivkov Alen.