2013A

Igazgató:

Gál Béla

Tanárok:

Várhidi Gyula osztályfőnök, Dr. Nagy Anett igazgatóhelyettes, Szöllősy László igazgatóhelyettes, Gál Viktória, Asztalos Magdolna, Csányi Sándor. Hancsák Károly, Riener Ferenc, Fekete Frigyes, Harangozó Judit, Prókai Szilveszter, Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet, Bán Sándor, Csanaky Attila, Burkovics Ferenc.

Diákok:

Adamov Ilia, Berta Ádám Iván, Czékus Tamás, Csirik András, Deák Barnabás, Fehér Gábor, Fürcht Tamás, Gera Ádám, Haracska Áron, Harangozó Péter, Hollós Éva, Horváth Adrienn, Kiss Botond, Kovács Ágnes, Lee Bin Péter, Lévay Erika Evelyn, Majoros Csilla, Nagy Gergő, Ónodi Ádám Kristóf, Palkó Petra, Pekárik Júlia, Polgár Márk, Schvartz Noémi, Sztupovszki Dóra, Tanács Dániel, Tarnai László Pál, Terhes Attila Gábor, Tóth Andrea, Tóth Viktor, Ungár Anikó, Vajda Balázs, Váradi Lilla Alexandra, Vastag Emese Flóra.