2003D

Igazgató:

Gál Béla, Mike Csaba

Tanárok:

Milosné Domokos Ilona osztályfőnök, Dudás Zoltánné igazgatóhelyettes, Drevenka Istvánné Lovász Ágnes igazgatóhelyettes, Molnár László, Csányi Sándor, Fuksz Éva, Dr. Mustárdy Lászlóné, Fekete Miklós, Illés Mihály, Schultz János, Ducsai Géza, Hancsák Károly, Szöllősy László, Gál Béla.

Diákok:

Bajusz Péter, Bezdán Csaba, Csinos Róbert, Demeter Ádám, Draskóczy Eszter, Farkas Szilárd, Galambos Emese, Gábor Zsolt, Guganovich Réka, Haim Tibor, Hannauer Gábor, Kajári Tünde, Kardos Enikő, Kertész Judit, Kovács Annamária, Kovács Ervin, Kozma Ágnes Kata, Kulinyi Réka, Lukács Kata, Markó László, Nagy Ádám, Necsev Iván, Pálfi Sándor, Radics Réka Erika, Schaub Kornél, Sós József, Sztanojev Edina, Tombácz Hajnalka, Varga Ágnes, Vas Gábor Attila, Zalai Zita.