Földrajz (2009-2010)

A II. Földgömb Nemzetközi Földrajzversenyen Börcsök Bence és Hadfi János 9., Dudás Zsolt és Perjési Gábor pedig 11. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Szőllősy László.

Huber Máté Imre 12.C osztályos tanulónk 30. helyezést ért el a földrajz OKTV-én. Felkészítő tanára Drevenka István tanár úr.

Soha nem látott létszámú csapat képviselte iskolánkat a földrajzosok legnagyobb seregszemléjén, a Lóczy Lajos Földrajzi Tanulmányi Versenyen. Az ország legjobb 30 tanulója közé 8 radnótis diák is bekerült.
Csapatunk nem csak a mennyiséget, de a minőséget is képviselte, hiszen a képzeletbeli dobogóra két radnótis is felállhatott. Szkalisity Ábel (9.M) megnyerte a versenyt, Országh Noémi (9.B) pedig a 3. helyen végzett, s a többiek is igen dicséretesen szerepeltek.

A részletes eredmények:
  1. helyezett: Szkalisity Ábel (9.M – felkészítő tanára Szöllősy László)
  3. helyezett: Országh Noémi (9.B, Szöllősy László)
  7. helyezett: Óvári Tímea (9.M, Szöllősy László)
  9. helyezett: Vajda Balázs (9.A, Drevenka István)
11. helyezett: Prágai Csilla (9.M, Szöllősy László)
16. helyezett: Szabó Réka (9.B, Szöllősy László)
20. helyezett: Ónodi Ádám (9.A, Drevenka István)
24. helyezett: Kovács Péter (9.B, Szöllősy László)