Fizika (2013-2014)

19. helyezett Kaprinai Balázs 12. M, Dr. Mező Tamás

23. helyezett Herczeg József 12. M, Dr. Mező Tamás

28. helyezett Verasztó Ádám 11. A, Dr. Mező Tamás

Nagyszerűen szerepeltek tanulóink a Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Versenyen.
kilencedik évfolyamosok között:
I. díjat kapott Váli Benedek, Williams Kada. Mindketten 9. M osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk Dr. Mező Tamás tanár úr.
II. díjat kapott Szemerédi Levente (8. M, Dr. Mező Tamás)
III. díjat kapott Kormányos Hanna Rebeka és Hegedűs Bercel (9. M, Dr. Mező Tamás)
Dicséretet kapott Hansel Soma (9. M, Dr. Mező Tamás), Gyenes Péter (9. A, Csányi Sándor, Csanaky Attila), Kovács Kristóf (9. M, Dr. Mező Tamás), Sebestyén Márton (9. A, Csányi Sándor)
tizedik évfolyamosok között:
I. díjat kapott Gyulai-Nagy Szuzina, Kovács-Deák Máté, Sipos Bence, Csonka Attila, Regős Krisztina. Mindannyian a 10. M osztály tanulói. Tanáruk Dr. Mező Tamás.
III. díjat kapott Heinc Emília (10. M, Dr. Mező Tamás)
Dicséretet kapott Széles Katalin (10. M, Dr. Mező Tamás), Juhász Dániel (10. A, Csányi Sándor), Gyöngyösi Márton (10. A, Csányi Sándor), Dobos Ádám Zoltán (10. M, Dr. Mező Tamás), Maronka Áron (10. M, Dr. Mező Tamás)
tizenegyedik évfolyamosok között:
III. díjat kapott Márton Boldizsár (11. M, Dr. Mező Tamás)
Dicséretet kapott Lőrinczy Döme (11. A, Dr. Mező Tamás), Szirbik Bence (11. A, Dr. Mező Tamás)

Ebben az évben is népes radnótis küldöttség vett részt a Mikola Sándor Fizikaverseny országos döntőjén.
tizedik évfolyamosok versenyében Juhász Dániel (10. A, felkészítő tanára Csányi Sándor) a 7., Dobos Ádám (10. M, Dr. Mező Tamás) pedig a 29. helyen végzett. Csonka Attila és Kohlmann Dániel is döntős volt. Döntőbe jutott, de nem tudott részt venni Regős Krisztina.
kilencedikesek eredményei:
  5. helyezett Williams Kada (9. M, Dr. Mező Tamás)
  7. helyezett Lajkó Kálmán (9. M, Dr. Mező Tamás)
12. helyezett Hansel Soma (9. M, Dr. Mező Tamás)
14. helyezett Horeftos Leon (9. M, Dr. Mező Tamás)
19. helyezett Váli Benedek (9. M, Dr. Mező Tamás)
20. helyezett Gyenes Tamás (9. A, Csányi Sándor, Csanaky Attila)
25. helyezett Miron Dániel (9. A, Dr. Mező Tamás)
34. helyezett Hegedűs Bercel (9. M, Dr. Mező Tamás)
38. helyezett Kormányos Hanna (9. M, Dr. Mező Tamás)