Egyéb (2009-2010)

Természetjáró Gyerekek és Diákok Országos Találkozója

középiskolások versenyében első helyen végzett a Gyetvai Ágnes (12.A), Csányi Gergely (volt 12.M), Csányi Máté (11.M), Fekete Dorottya (volt 12.A), Király Attila (volt 12.M) összeállítású csapatunk.
Az általános iskolások között a Zoltán ÉvaBosnyák MartinKovács-Deák Máté, Varga Dudás Zsófia (mind 8.M) összeállítású csapatunk második, a Böszörményi ÉvaÓvári TímeaKis JánosMayer Péter (mind 9.M) csapata ötödik helyezést ért el.

Az Év Természetfotósa 2009

A Magyar Természetfotósok Szövetsége által kiírt „Az Év Természetfotósa 2009” pályázaton Vadász Anna, iskolánk 9.B osztályos tanulója az ifjúsági kategóriában – Sikeres halász című képével – 3. helyezést ért el. Emellett – Baktáriumdinó című képével – elnyerte a Természet Világa tudományos ismeretterjesztő lap különdíját is.

Megyei Bicíniuméneklési Verseny

Arany minősítést szerzett Böszörményi Éva (9.M) és Márta Anna (11.A) a Megyei Bicíniuméneklési Versenyen.

A Víz Világnapja – Riportfilm-készítő pályázat

1. helyezést ért el Balla Viktória 11.B osztályos tanulónk a Víz Világnapja alkalmából a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium és a Duna Múzeum által meghirdetett riportfilm-készítő pályázaton. Mentora Békési Eszter tanárnő.