Angol (2010-2011)

Kiemelkedő eredményeket értek el tanulóink az angol nyelvi OKTV döntőjében.
Kertai Nóra 12.C osztályos tanulónk 3., Kispéter Tamás 12.M osztályos tanulónk pedig 6. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Fehér Zsuzsanna tanárnő.

Sikeresen szerepeltek iskolánk tanulói a Deák Ferenc Gimnázium által szervezett Megyei Fordítóversenyen.
Angol nyelvből Martinek Vilmos 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára Duba Tamásné.

Eredményesen szerepeltek gimnáziumunk diákjai az Országos Angol Nyelvi és Országismereti Versenyen.
A 3. kategóriában:
  5. helyezett Török Zsófia (9.C), felkészítő tanára Ruszkai Andrea és Mestra Ágota
14. helyezett Gál Hanna (9.A), Fehér Zsuzsanna
A 4. kategóriában:
20. helyezett Hajdu Gábor (11.D), Ruszkai Andrea
A 6. kategóriában:
  6. helyezett Pintér Péter (12.C), Fehér Zsuzsanna

3. helyezést ért el Muhel Tamara 12.T osztályos pápai AJTP-s nyelvi versenyen. Felkészítő tanára Mestra Ágota.

Kitettek magukért „aranyos” tanulóink a MENTORS angol nyelvi verseny döntőjében.  A több fordulós verseny dobogóját ugyanis „kibérelték” maguknak a radnótis diákok.1. helyezést ért el Papp Dávid (12.T)2. helyezést ért el Muhel Tamara (12.T)
3. helyezést ért el Jámbor Krisztián (12.T)
7. helyezést ért el Mátó Ágnes Réka (12.T)
Felkészítő tanáruk Mestra Ágota tanárnő.

Krúdy Fordítóversenyen Tóth Lilla Mária (11.B) angol nyelvből 4. helyezést ért el. Felkészítő tanára Ruszkai Andrea tanárnő.

Az Eötvös gimnázium által szervezett angol nyelvi szépkiejtési versenyen 1. helyezést ért el Muhel Tamara 12.T osztályos tanuló. Felkészítő tanára Mestra Ágota tanárnő.

Az ECL Országos Angol Nyelvi Versenyen az 1. kategóriájának 2. helyezettje Maróti Dávid (11.D), 3. helyezettje Fábián Áron (10.D). A 2. kategóriában Török Viktória (11.B) 2. helyezést ért el.

Storytelling Városi Angol nyelvi Versenyen 3. helyezést ért el Lajkó Ágoston (7.M). Dányi Gábor (8.M) ugyanitt 5. lett. Felkészítő tanáruk Ruszkai Andrea tanárnő.

gimnáziumi MENTORS nyelvi verseny győztese Tóth Noémi 11.A osztályos tanuló. Tanára ruszkai Andrea.