Angol (2009-2010)

Az angol nyelvi OKTV döntőjében Kertai Nóra 11.C osztályos tanulónk 6. , Dávid Marcell 12.M osztályos tanulónk pedig 34. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Fehér Zsuzsanna, illetve Ruszkai Andrea tanárnő.

A Deák Ferenc Gimnázium Fordítóversenyén Máros Soma 12.C osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára Ruszkai Andrea tanárnő.

Az Angol Országismereti Verseny döntőjében a következő eredményeket érték el tanulóink:

IV.kategória:
10. helyezett Török Viktória (9.B); Ruszkai Andrea
19. helyezett Fábián Áron (9.D); Ruszkai Andrea

V.kategória:
10. helyezett Pintér Péter (11.C); Fehér Zsuzsanna
16. helyezett Engi Zsófia (11.C); Fehér Zsuzsanna

Sikeresen szerepeletke iskolánk tanulói az Arany János Tehetséggondozó Program Nyelvi Versenyének országos döntőjében.
Papp Dávid 11.T osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára Mestra Ágota.
A 12.T osztályból Mészáros György 3., Sosterics Bettina 4., Daru Gergely 5. helyezett lett. Felkészítő tanáruk Drevenka Istvánné Lovász Ágnes.

Muhel Tamara 11.T osztályos tanulónk 1. helyezést ért el az ECL Országos Nyelvi Versenyen angol nyelvből. Felkészítő tanára Mestra Ágota tanárnő.

Krúdy Városi Fordítóversenyen angol nyelvből 1. helyezést ért el András Csaba. Ugyanitt 2. helyezett lett Márok Soma. Felkészítő tanáruk Ruszkai ANdrea tanárnő.

2. helyezést ért el Kiss Csongor Ádám 8.M osztályos tanulónk (felkészítő tanára Ruszkai Andrea) a Rókusi Általános Iskolában megrendezett Megyei Shakespeare angol nyelvű műfordító versenyen.

Blake Szépkiejtési Verseny:
1. helyezett: Haracska Áron (9.A)

Városi Angol Verseny Általános Iskolásoknak:
3. helyezett: Dányi Gábor (7.M)
8. helyezett: Volford András (7.M)