Martus Nikoletta 12.T Csősz Róbert

Földrajz
országosan 72 továbbjutó
Mátó Ágnes Réka 13.T Szöllősy László
Vigh Dániel Antal 13.T Szöllősy LászlóA korábbi évekhez hasonlóan kitettek magukért AJTP-s diákjainak a Mentors Digitális Nyelvi Versenyen. A több mint ezer versenyző közül Jámbor Krisztián és Papp  Dávid (13.T) szerezte meg – holtversenyben – az első helyet. Felkészítő tanáruk Mestra Ágota tanárnő. Nagyszerűen szerepeltek tanulóink az erőemelők Korosztályos Magyar Bajnokságán. Kiss Lilla (11.T) ifjúsági-, Balázs Erika (11.T) ifjúsági-, és junior bajnok lett. Erika emellett a felnőtt bajnokságon 3. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk, edzőjük Ducsai Géza tanár úr.A sárospataki Árpád Vezér Gimnázium által szervezett fizika becslési versenyen a Martus Nikoletta (12.T), Vidovics Réka (12.T) és Danyi Béla (13.T) alkotta csapatunk, Csányi Sándor tanár úr felkészítésével 12. helyezést ért el.Nagyszerűen szerepeltek a radnótis diákok a William Blake Angol Nyelvi Szépkiejtési Versenyen. Az első helyet Muhel Tamara (13.T) szerezte meg. Felkészítő tanára Mestra Ágota tanárnő.
 December 3-án Győrött az Aranytoll Országos Helyesírási VersenyenSzekeres Szilvia (10. T) a kiváló 1. helyet, míg Hantosi Dóra (11. T) az előkelő 7. helyet szerezte meg. Felkészítő tanáraik: Békési Eszter és Gortva Tamás.

December 3-án Jánoshalmán a RAV Erőemeleő OB-n a DEO színeiben szereplő radnótisok a következő eredményeket érték el:
1. Bujdosó Beatrix (11.T) magyar bajnoki címet szerzett a 47 kg-os súlycsoportban 50 kg teljesítménnyel, közben ifi, junior és felnőtt csúcsot állított fel.
3. Balázs Erika (11.T) az 57 kg-os súlycsoportban ezüstérems lett (a háromszoros Európa-bajnok volt radnótis Nagypál Krisztina mögött) 55 kg-os teljesítménnyel, ifi és junior országos csúccsal.
4. Kiss Lilla (11.T) a 84 kg-os súlycsoportban ezüstérmes lett 72 kg-os teljesítménnyel ifi és junior országos csúccsal.
A csapatversenyt is a Nagypál Krisztinával és Köteles Máriával kiegészült radnótis lányok nyerték. Felkészítő tanáruk Ducsai Géza.

Első helyezést ért a VI. BIG Diákfilmfesztiválon Dékány Nikolett 12. T osztályos tanulónk. Felkészítő tanára Békési Eszter tanárnő.

Szép eredményeket értek el „aranyos” diákjaink a IV. Földgömb Nemzetközi Középiskolai Földrajzversenyen. A Mátó Ágnes Réka (13. T) Vigh Dániel Antal (13. T) összetételű csapatunk a 7. helyet szerezte meg. Felkészítő tanáruk Szőllősy László tanár úr.

Az I. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny döntőjében a Mátó Ágnes Réka (13.T), Vigh Dániel Antal (13.T)összeállítású csapatunk 10. lett. Felkészítő tanáruk Szőllősy László.

Az AJTP-s Országos Nyelvi Versenyen, Pápán angol nyelvből Szemerédi Katalin (12. T) 2., Papp Brigitta (12. T) 4. helyezést ért el. Felkészítő tanára Balogh Zsuzsanna, Duba Tamásné, Kocsis Andrea. Német nyelvből Pribelszki Hedvig 2., Vidovics Réka 9. lett. tanáruk Csősz Róbert.

7. helyezést ért el „aranyos” csapatunk „A Hunyadiak kora” történelemversenyen. A csapat tagjai: Szögi László (9.T, felkészítő tanára Vancsó Marianna), Csíkos Sándor és Tóth Bence (10.T, felkészítő tanáruk Tigyi István).

Az abszolút verseny: Balázs Erika II.

Nagyszerű eredményeket értek el tanulóink az ECL Országos Nyelvvizsga Verseny döntőjében.
A nyelvvizsgával még nem rendelkezők között Hantosi Dóra (11.T osztályos tanuló, tanára Mestra Ágota tanárnő) 5., Papp Brigitta (12.T, Balogh Zsuzsanna, Duba Tamásné, Kocsis Andrea) pedig 7. helyen végzett.
A nyelvvizsgával rendelkező tanulók között Kispál Zoltán (13.T, Mestra Ágota) 4., Fodor Csilla (13.T, Mestra Ágota) 8. helyen végzett.

Két aranyérmet is szereztek a kilencedik évfolyamos AJTP-s diákjaink a Bonyhádi Sporttalálkozón. Mind a Börcsök BarbaraCsíkos AdriennGera FranciskaNyári Vivien VandaRépa Rebeka összeállítású lánycsapat, mind a Bárkányi GáborBoros PatrikKotvics-Varga DávidOllai Ferenc BenceSzögi László Krisztián összeállítású fiúcsapatunk az első helyet szerezte meg a kosárlabdázók küzdelmében. Felkészítő tanáruk Láng Imre tanár úr.

Szép eredményeket értek el tanulóink a Városi Népdaléneklési Versenyen. A 9.T osztályos Rébék-Nagy Dávid külön díjban részesült. Tanára Madarász Ráhel.

Sikeresen szerepeltek fekvenyomóink a pilseni világbajnokságon. A lány ifi 47 kg-os versenyzők között Bujdosó Beatrix (11.T) bronz-, az 57 kg-osok mezőnyében Balázs Erika (11.T) bronz-, a 84 kg-osok között Kiss Lilla (11.T) ezüstérmet szerzett. Tanáruk, edzőjük Ducsai Géza.

AJTP Országos Nyelvi Verseny (Pápa): Szemerédi Katalin (12.T) 2., Papp Brigitta (12.T) 4. helyezést ért el. Tanáraik: Balogh Zsuzsanna, Duba Tamásné, Kocsis Andrea.