Idén is kiváló eredményeket értek el tanulóink a Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjében, ahol tizennégyen, seregesen képviselték iskolánkat.

7. osztályosok között a II. kategóriában a következő eredmények születtek (felkészítő: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő): 9. helyezett: Koszta Benedek; 23. helyezett: Balogh Ádám Péter és Farkas Boldizsár; 27. helyezett: Pataki Magdaléna és Török Anna; 35. helyezett: Szigeti Lili Anna; 38. helyezett: Bálint Péter; 40. helyezett: Krékity Vera Abigél.

8. osztályosok között a II. kategóriában a következő eredmények születtek (felkészítő: Tigyi István tanár úr): 10. helyezett: Hámori Janka; 21. helyezett: Várhidi Attila; 27. helyezett: Takács Balázs; 31. helyezett: Kinyó Kincső; 36. helyezett: Kozma Kristóf és 46. helyezett: Böröcz IstvánGratulálunk!

verseny honlapja, eredmények, feladatok itt érhetők el.