Ebben a tanévben 15 tanulmányi kategóriában 12 tantárgyból – 23 tanárunk közvetlen támogatásával – 37 tanulónk jutott döntőbe az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen. Közülük négy tanulónk is dobogós helyen végzett. A következő tanulóink érték el ebben a tanévben ezt a kiemelkedő eredményt (miközben valamennyi döntős tanulónk és felkészítő tanáraik munkája főhajtást érdemel):

Bősze Boldizsár (12.B) biológiából 2. helyezés – felkészítő tanára: Seres Ádám Zoltán;
Süli Ádám (12.A) kémiából 3. helyezés – felkészítő tanárai: Csúri Péter és Szivós Ádám.
Szabó Judit (12.A) földrajzból 3. helyezés – felkészítő tanárai: Szőllősyné Pálfi Melinda és Szőllősy László.
Tóth Róbert Bence (12.D) filozófiából 3. helyezés – felkészítő tanára: Csősz Róbert.

Az OKTV-eredményeinkről, a valamennyi döntőbe jutott tanulónkról itt olvashatnak bővebben.