Ebben a tanévben a legtöbb döntősünk biológiából volt az OKTV két kategóriájában. Elsősorban az emelt óraszám mellett tanuló II. kategóriában voltak eredményesek a diákok, itt összesen 6 tanulónk képviselte a gimnáziumunkat. A következő radnótis eredmények születtek:

I. kategória
20. helyezést ért el Sirkó Regő (11.A osztályos tanulónk), felkészítette: Gutai Zita tanárnő.

II. kategória
2. helyezést ért el Bősze Boldizsár (12.B osztályos tanulónk), felkészítette: Seres Ádám tanár úr.

9. helyezést ért el Magyar Bence (12.B osztályos tanulónk), felkészítette: Seres Ádám tanár úr.

13. helyezést ért el Ugrin Barnabás (11.B osztályos tanulónk), felkészítette: Bán Sándor tanár úr és Borbola Andrea tanárnő.

22. helyezést ért el Simonka Sára (11.B osztályos tanulónk), felkészítette: Bán Sándor tanár úr és Borbola Andrea tanárnő.

29. helyezést ért el Kelemen Maja Eszter (12.B osztályos tanulónk), felkészítette: Seres Ádám tanár úr.

44. helyezést ért el Bakos Emese (11.B osztályos tanulónk), felkészítette: Bán Sándor tanár úr és Borbola Andrea tanárnő.