Kisstadion – 2024.06.20.
A mérkőzések évfolyamonkénti lebonyolításban, a kijelölt pályákon zajlanak (lásd az alábbi rajzon). A 7.M és a 8.M a 11. évfolyam pályáján játszik. Öltözési lehetőség van, de érdemes eleve sportöltözetben jönni. Minden osztály az osztálypólójában vagy annak megfelelő színű pólóban legyen!

Kezdés:
9:00 (az évfolyamok a kötélhúzás helyszínén gyülekezzenek, érkezzenek meg 10 perccel a
kezdés előtt!) Itt körmérkőzés keretében minden osztály megküzd egymással. Tervezett idő: 30 perc. Kötélhúzás: 5 lány, 5 fiú
9:30 után kezdődnek az évfolyamonkénti kispályás labdarúgó és röplabda körmérkőzések. Minden
évfolyam külön pályán játszik /lásd a rajzon/, a megadott sorsolás alapján.
Kispályás labdarúgás 5+1-ben zajlik. Játékidő: 15 perc a 9-10 évfolyamon, 20 perc a 11. évfolyamon és a
7.M – 8.M mérkőzésén.
Röplabda: 5 fő, minimum három lánynak kell a pályán tartózkodnia. 10 perces játékidő. Befejezés várható ideje maximum 12:30.

A melegre való tekintettel mindenkinél legyen kulacs, kisebb törölköző, amit bevizezve fejre lehet tenni.
Eredményhirdetés: a pénteki iskolagyűlésen.