Ebben a tanévben a kémia II. kategóriában hárman is képviselhették iskolánkat az OKTV legjobb 30, a kémiát emelt óraszámban tanuló diákok között. Ezzel gimnáziumunk a legeredményesebb a nem budapesti középiskolák között, minden összevetésben csak az ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium előzött bennünket, a Budapesti Fazekas Mihály Gimnázium ugyan 5 tanulót juttatott a döntőbe, de a radnótisok jobb helyezéseket szereztek.

Süli Ádám (12.A) 3. helyezést ért el, így felállhatott a vegyészek képzelt dobogójára (felkészítők: Csúri Péter tanár úr és Szivós Ádám tanár úr);

Stingli Péter (12.A) 7. helyezést ért el (felkészítő tanárai ugyancsak: Csúri Péter és Szivós Ádám);

valamint Fuder Péter (12.M) 14. helyezett lett (felkészítő: Szivós Ádám tanár úr).