Matematikából két kategóriában voltak érintettek tanulóink, és összesen 6 tanulónk jutott ebben a tanévben az OKTV döntőjébe. Ezzel a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium továbbra is a legeredményesebb műhelyek közé tartozik matematikából.

A két kategóriában a következő eredmények születtek:
II. kategóriában
Barna Márton (11.A osztályos tanuló) 44. helyezést ért el. Felkészítette: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő.

III. kategóriában
Bencsik Bendegúz (12.M osztályos tanuló) 9. helyezést ért el. Felkészítette: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő és Tigyi István tanár úr.

Kalmár Botond (12.M osztályos tanuló) 17. helyezést ért el. Felkészítette: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő és Tigyi István tanár úr.

Somogyi Martin Tibor (12.M osztályos tanuló) 31. helyezést ért el. Felkészítette: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő és Tigyi István tanár úr.

Fuder Péter (12.M osztályos tanuló) 34. helyezést ért el. Felkészítette: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő és Tigyi István tanár úr.

Ember Áron Marcell (12.M osztályos tanuló) 46. helyezést ért el. Felkészítette: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő, Mike János és Tigyi István tanár úr.