Az iskolai étkezés (naponta 12–15 óra között) az aktuális hirdetmény szerint júniusban a szokott módon folytatódik, az előfizetés választással történik (A menü, B menü). A tanév június 21-ei nappal zárul. Az aktuális étlapok:
normál középiskolai étlap itt,
diétás étlapok, további tudnivalók itt érhetők el

Az online utaláshoz szükséges az ETELKA-regisztráció megléte.

A készpénzes befizetés az itt elérhető tájékoztató szerint történik. A közétkeztetés rendjéről, részletes szabályairól április 15-ei keltezéssel új, részletes ismertető készült, ezt a dokumentumot itt érhetik el.

Nyári ügyelet: az NGSZ közétkeztetési ügyfélszolgálata (6724 Szeged, Huszár u. 1.) 2024. július 1-től augusztus 2-ig alábbiak szerint tart nyitva: hétfőtől – csütörtökig: 07:30-16:00 között; pénteken: 8:00-13:00 között.

A szeptemberi hónapra vonatkozó készpénzes befizetés részletei itt érhetők el:

Közétkeztetéssel kapcsolatos személyes és telefonos (62/561-960) ügyintézés, valamint a kozetkeztetes@ngsz.hu címre küldött e-mailek feldolgozása a fent jelzett időpontokban történik.