Különböző kategóriákban iskolánk 19 tanulója jutott be a 9-10. évfolyamos tanulók országos Arany Dániel Matematikaversenyének döntőjébe. A Bolyai János Társulat által szervezett versenyen a döntőbe jutottak kiemelkedően magas számán túl ebben az évben kiváló eredményeket értek el diákjaink.

9. osztályos tanulók I. kategóriában:
2. díjat nyert: Elek János 9.A osztályos tanulónk (felkészítő: Cseh Judit tanárnő);

9. osztályos tanulók III. kategóriában (spec.mat.):
1. díjat nyert: Imreh Dávid, 9.M (felkészítők: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő és Schultz János tanár úr);
3. díjat nyert: Kószó Ferenc, 9.M (felkészítők: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő és Schultz János tanár úr).

10. osztályos tanulók III. kategóriában (spec. mat.):
2. díjat nyert: Vigh Zalán, 10.M (felkészítő tanárok: Mike János és Schultz János), valamint
dicséretet kapott: Bedő Patrik, 10.M (felkészítő tanárok: Mike János és Schultz János).