Szép eredmények születtek a Bolyai János Matematika Csapatverseny országos döntőjében, ahol iskolánk három csapattal is képviseltette magát (iskolánkon kívül ilyen kiegyensúlyozott jó eredményt még a Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium ért el).

Évfolyamán 2. helyezést ért el a 10.M osztály tanulóiból álló négyfős csapat: Balassa János, Bőviz Dániel, Kerekes András, Németh Bernát. Felkészítő tanáraik: Mike János és Schultz János.

A 9. osztályosoknál szoros versenyben végül 5. helyezést szerzett a 9.M osztályosok csapata: Szathmáry Zalán, Imreh Dávid, Kószó Ferenc, Nagy Botond összeállításban. Felkészítő tanáraik: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett és Schultz János.

A 11. osztályosok versenyében szintén szoros versenyben 5. helyezett lett a 11.M osztályosokból álló csapat: Csupor Albert, Mező Levente, Szögi Erik, Szőllősy Tamás. Felkészítő tanáraik: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett és Mike János.