Február 3-án, a Szegedi Fizika Napja keretében kerül sor a Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny eredményhirdetésére.

Az 1975 óta megrendezett Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Versenyt az Eötvös Loránd Fizikai Társulat Csongrád-Csanád Megyei Csoportja szervezi. A versenyre Csongrád-Csanád vármegye, Bács-Kiskun vármegye, Békés vármegye, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, valamint a Vajdaság és Erdély magyar tanítási nyelvű iskoláiból várják a középiskolás tanulókat.

A versenyen nagyszerűen szerepeltek a Radnóti tanulói:

9. évfolyamon Elek János 1., Varga Vivien 2., míg Illés Dóra 4.;

10 évfolyamon Papp András József 2., Zádori Gellért 3.;

11. évfolyamon Masa Barnabás 3., Agócs Zoltán 4., Csiszár András és Tömböly Áron 5.;

12. évfolyamon Ferenc Ákos 1., Kalmár Botond 3., Hüvös Gergely Ferenc és Iványi Zsolt 4., Fuder Péter 5. míg Bogáthy András 6. helyezést ért el.

Tanulóink felkészítői: Csányi Sándor, Gutai Árpád, Mike Péter és Vincze István tanár úr.