A Bolyai Anyanyelvi Verseny Hunnia középdöntőjén iskolánkból három csapat ért el kimagasló eredményt, de nagyon sokan indultak a versenyen! Nagy öröm, hogy szeretünk és tudunk csapatban együttműködni, ezért aki nem ért el most kimagasló eredményt, arra is nagyon büszkék vagyunk, köszönjük a rengeteg diák lelkes csapatmunkáját! A középdöntő eredményei:

1. helyezés: Galzó Kata, Harmath Zsófia, Kocsis Lili, Sahin-Tóth Hanna (12.M – felkészítő: Fabulya Andrea tanárnő, egyben a HUNNIA tanári fődíjasa);
3. helyezés: Hornok Ágnes, Imreh Krisztina, Sántha Ádám, Szabó Judit (12.A – felkészítő: Kinyóné Kecskés Orsolya tanárnő);
6. helyezés: Balázs Fanni, Borsodi Léda, Dudás Hanka, Oltványi Anna (10.D – felkészítő: Fabulya Andrea tanárnő).

A Budapesten megrendezett országos döntőben az 1. és 3. helyen végzett csapatunk vehetett részt. A döntőben a következő eredmények születtek:

2. helyezett: Hornok Ágnes, Imreh Krisztina, Sántha Ádám, Szabó Judit (12.A – felkészítő: Kinyóné Kecskés Orsolya tanárnő);
7. helyezett: Galzó Kata, Harmath Zsófia, Kocsis Lili, Sahin-Tóth Hanna (12.M – felkészítő: Fabulya Andrea tanárnő).