A 2023. november 20-án, hétfőn 17:00 órától Dr. Nagy Anett igazgatónő által megtartott prezentációs előadás elérhető az alábbi dokumentumban. Az előadás ismerteti a 125 éves iskola hagyományait, a tagozatainkat, a felvételi eljárás tudnivalóit, a tehetséggondozó munkánk menetét, az iskola eredményeit, tantárgyi teljesítményét, az intézményi fejlesztéseket, az iskolaélet friss képeit. Kérjük, tekintsék meg a mellékelt dokumentumot!

A hat évfolyamos speciális matematika tagozatunkról az érdeklődő szülőknek 2023. december 4-én, hétfőn 16:30-tól a 301-es teremben egy további tájékoztatót tartunk, hogy a tagozat sajátos képzési és felvételi kérdéseire pontos és részletes válaszokat adhassunk. December 4-én ismét várjuk a tagozat iránt érdeklődő szülőket!