Eredményesen szerepeltek iskolánk diákjai a Szóforgató Anyanyelvi Csapatversenyen, amely városunk iskolái mellett határon túli gimnáziumokat is bevont a versengés örömébe.

A 12.A csapata II. helyezést ért el, a csapattagok: Hornok Ágnes, Imreh Krisztina, Szabó Judit. Felkészítő: Kinyóné Kecskés Orsolya tanárnő.

III. helyezést ért el a 10.D osztály csapata: Kalydi Zétény, Malinovszky Miksa, Németh Kristóf.

A VI. helyezést a 12. M osztály három diákja szerezte meg: Angyal Fanni, Baranyi Bartal, Riesing Borka. Mindkét csapat felkészítője: Fabulya Andrea Erika tanárnő.

Gratulálunk minden résztvevőnek, a sok lelkes és ügyes tanítványunknak, akik szintén ott voltak, együtt versenyeztek! Kívánjuk nekik, hogy a nyertesek példáját jövőre ismét sokan kövessék!