A hétvégén harmadik alkalommal rendezték meg a Földtudományi Civil Szervezetek Közössége Kárpát-medencei Földrajz és Földtudományi Versenyét.

Az elmúlt két évben iskolánk csapatai szerezték meg az első helyet, illetve a legjobb kisfilmért járó különdíjat. A sorozat folytatódott: a Gajzer Anna (12. C), Szögi Erik (11. M), Szőllősy Tamás (11. M) alkotta trió csatlakozott a korábbi győztesekhez. A csapat az első hely mellett a legjobb kisfilmért járó különdíjat is megszerezte. Ugyancsak kiemelkedően szerepelt Hornok Ágnes (12. A), Matúz Dalma (11. B) és Szabó Judit (12. A), akik a dobogó harmadik fokára állhattak.

Tanulóinkat felkészítették: Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő és Szőllősy László tanár úr.