Az október 23-ai ünnepi hétvégén a Műegyetemen került sor a Rákóczi Szövetség által megrendezett Gloria Victis verseny középdöntőjére és döntőjére, amelyen négy csapatunk is képviseltette magát. Az idén 28. alkalommal meghirdetett versenyen az alábbi eredmények születtek:

A Bagaméry Kamilla (11.M), Nagy Attila Áron (11.D) és Szénási Boglárka (11.D) alkotta csapat 6. helyezést ért el. Felkészítő: Pataki Balázs tanár úr.

A Nagy Natali Anna, Varga Benedek és Zsivicz Dorina (12.D osztályos tanulók) által alkotott csapat 14. helyezést ért el. Felkészítő: Csősz Róbert tanár úr.

A Balogh Noémi, Kámán-Gausz Bálint és Kecskeméti László (12.B osztályos tanulók) alkotta csapat a 28. helyet szerezte meg. Felkészítő: Vancsó Marianna tanárnő.

A Molnár Anna, Tóth Emma és Tóth Luca  (12.B osztályos tanulók) alkotta csapat a 30. helyet szerezte meg. Felkészítő: Vancsó Marianna tanárnő.