Radnótis sikerek születtek a Műegyetemen! 2023. március 10-11. között rendezték a IX. Oláh György Kémiaverseny országos döntőjét a BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Karán. Az írásbeli és szóbeli fordulót (a IV. kategóriában laborgyakorlatot) is magában foglaló versenyen diákjaink ismét szép eredményeket értek el:

a II. kategóriában Tóth Zalán (11.D) 10., Jureczky Viktória (11.D) 9., Fuder Péter (11.M) 6. és Baranyi Bartal (11.M) 5. helyezést ért el; emellett Tóth Zalán elnyerte a legjobb előadásért járó különdíjat is. Tanulóinkat felkészítette: Szivós Ádám tanár úr.

A III. kategóriában Süli Ádám (11.A) 3. és Czakó Boróka (11.A) 2. helyezést ért el. Felkészítő: Csúri Péter tanár úr.

A IV. kategóriában Viczián Dániel (12.A) 2. helyezést ért el. Felkészítő: Szivós Ádám tanár úr.