November utolsó hétfőjén futsal diákolimpián vett részt iskolánk csapata, hogy összemérje focitudását a Kossuth, a Béke és a Tisza-parti iskolákkal.

Az első meccsen még aludtunk a szőregi Kossuth Lajos Általános Iskola diákjaival szemben. A végső győztes 2:1-re múlt felül minket, bár a mérkőzés végére nagyon beszorítottuk őket a kapujuk elé. Ezután a Tisza-parti Általános Iskola ellen a 4:1-es vezetés után kényelmesedtünk el, de végül büntetőkkel nyertünk. A Béke Utcai Általános Iskola  „A” és „B” csapatán is felülkerekedtünk nagy arányú győzelmekkel /4:1; 8:2/.

Idén nem volt szerencsénk, de legközelebb még keményebben megdolgozunk érte, hogy legyen! A városi versenyen ezüstérmet nyert csapatunk tagjai – felkészítő Urbán Péter tanár úr:

8.M – Gera Le Benedek; Nelissen Sámuel; Kószó Ferenc;
9.A – Laukó Dénes;
9.D – Sipos Máté;
9.M – Farkas András; Holczer Kenéz; Karcsú József; Kerekes András.