RMG_közös_csapatkép

Ezúttal a labdarúgóink teljesítettek kiemelkedően, több kiírásban és korcsoportban értek el nagyszerű eredményeket. Az MLSZ telki edzőcentrumában a napokban zajlott a McDonald’s Fair Play Cup Középiskolai Labdarúgó Program országos döntője. A programra közel tízezer tanuló nevezett, a résztvevők mintegy harmada lány volt (240 csapat indult ebben a kategóriában, 2542 játékossal). A lányok mezőnyében végül iskolánk hódította el a Fair Play Cup 2021/2022-es kiírásának trófeáját! A csapatunk tagjai voltak: Kothencz Petra (12.T); Madarász Kata (12.T); Regős Eszter (12.D); Oláh Tittína (10.T); Ördögh Ramóna (11.T); Szeibel Alexandra (10.C) és Szűcs Barbara (10.T).

2022_Fair_not_Far

Ugyanitt a fiúk csapata a városi 1. hely, majd a megyei 1. hely után regionális 3. helyezést ért el és a végső összevetésben az országos 9-12. helyen végzett (itt összesen 545 csapat indult). Csapatunk tagjai voltak: Burkus Barnabás (11.D); Butty Balázs (11.D); Forgó Ábel (11.D); Kőrösi Csanád (11.D); Rácz Bendegúz (11.D); Szeberényi Kristóf (11.D); Takáts Balázs (11.D);

2022_RMG_Telki_Közös_kép

Emellett is további kiemelkedő eredményeket értünk el: a Diákolimpia városi fordulójában 2. helyezést ért el a IV. korcsoportban induló csapatunk. A 8.M osztály fiaiból verbuválódott legénység tagjai voltak: Balassa János, Bedő Patrik, Farkas András, Karcsú József, Kerekes András, Körmöndi Márk, Plugor Zsombor és Vígh Zalán. Hozzájuk csatlakozott Kószó Ferenc (7.M), valamint Sahin-Tóth Gábor (9.M).

2022_Diákolimpia_IV_kcs_

A Bozsik-programban a lányok mezőnyében ugyancsak remekül helytállt az U15-ös korcsoportban a Bodrogi Zsófia (9.T); Klopp Orsolya (9.T); Kun Petra (7.M); Majernik Eszter (9.C); Szalai Fanni (9.D) és Szamkó Hanna (9.M) összetételű csapatunk.

Valamint a Diákolimpia városi fordulójában 5. helyezést ért el az V-VI. korcsoportban Fabula Tamás (11.A), Forgó Ábel (11.D), Fülöp Roland (12.D), Kőrösi Csanád (11.D), Nádudvari-Sipos Péter (12.C), Rácz Bendegúz (11.D), Sándor Vince (12.M), Sipos Márton (12.D), Szeberényi Kristóf (11.D). valamint Tassy Ádám (12.M).

2022_Diákolimpia-V-VI.-kcs.

A csapatokat felkészítette, a helyi Bozsik-programot koordinálja Urbán Péter tanár úr.