A 2021-2022. tanév során a felsőbb évfolyamokon tanuló földrajzos diákok már bizonyítottak, hiszen amely tanulmányi versenyen elindultak, azokat meg is nyerték. Így első helyet értek el a Kárpát-medencei Földtudományi- és Földrajzi Versenyen, a Földgömb Nemzetközi Földrajzversenyen és a földrajz OKTV-n is.

Hozzájuk csatlakoztak kilencedikeseink, akik nagyszerűen szerepeltek a Lóczy Lajos Országos Földrajzversenyen. Az első helyet Szőllősy Tamás (9. M osztály) szerezte meg, aki emellett a legjobb területelemzésért járó különdíjat is megkapta. A kilencedikes földrajzosok között az országban a második legjobbnak Matúz Dalma (9. B osztály), a nyolcadik legjobbnak pedig Szögi Erik (9. M osztály) bizonyult. Felkészítők: Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő és Szőllősy László tanár úr.