Megérkeztek iskolánkba az RRF-1.2.1-2021-2021-00001 azonosítószámú, a Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáféréshez feltételeinek biztosítása projekt keretében a kilencedik évfolyamos tanulók és a pedagógusok részére átadandó notebook-ok. Az eszközöket holnap, csütörtökön 730 – 1600 óra, holnapután, pénteken 730 – 1200 óra között lehet átvenni a gazdasági irodában, majd jövő héten hétfőtől csütörtökig 730 – 1600 óra között. Kérjük, lehetőség szerint április 7-ig, csütörtökig mindenki vegye át az eszközt. Köszönjük!

A notebook átvételére a szülők jogosultak. Kérjük, hozzák magukkal személyazonosító igazolványukat, valamint a gyorsabb ügyintézéshez segítség, ha a Krétában az eszközt regisztráló szülő érkezik az átvétel alkalmával is. Illetve meghatalmazhatnak nagykorú személyt, amennyiben nem tudják a fenti időszakban átvenni; a meghatalmazás mintáját az alábbiakban mellékeljük. Bármilyen további kérdés esetén kérjük, keressenek a 62/548-936-os irodai telefonszámon!