Március 22-én rendezték meg a 2021/2022-ik évi Tőzsdejáték Középiskolásoknak verseny ötcsapatos döntőjét, melynek a nemrég átadott Pénzmúzeum adott otthont. Az idei verseny selejtezőiben négy országból, több mint 500 diák mérte össze a tudását.
A zsűrit Martin Hajdu György, a KEBA elnöke, Kababik József, az Erste Befektetési Zrt. tőzsdei üzletkötője, Körmöczi Dániel, a Budapesti Értéktőzsde vezérigazgatói tanácsadója, Horváth Tamás, a KELER KSZF Zrt. elszámolási osztályvezetője, Fábián Gergely, a Budapest Institute of Banking vezérigazgatója, az MNB ügyvezető igazgatója, Vágó Attila, a Concorde Értékpapír Zrt. vezető elemzője és Kuti Ákos, az MKB Bank vezető elemzője alkotta.
A harmadik helyen a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium 12.A osztályos Lehman Brothers fantázianevű csapata futott be. A csapatunk tagjai voltak: Hajdú Bence, Árvai Ákos, Orosz Nándor. (Felkészítő: Csősz Róbert tanár úr)

Csapatképek a versenyhelyszínen: